*.ics field (2.0.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Summary
hr: Sažetak

en: Media
hr: Mediji

en: Tokens
hr: Tokeni

en: About
hr: Opis

en: File directory
hr: Direktorij datoteke

en: - Select -
hr: - Odaberi -
