*.ics field (2.0.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Summary
ja: 概要

en: Media
ja: メディア

en: Tokens
ja: トークン

en: Date field
ja: 日付フィールド

en: About
ja: アバウト

en: File directory
ja: ファイルディレクトリー

en: - Select -
ja: - 選択 -
