*.ics field (2.0.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Summary
jv: Rangkuman

en: About
jv: Ngenani

en: File directory
jv: Direktori berkas

en: - Select -
jv: - Pilih -
