*.ics field (2.0.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Summary
oc: Resumit

en: Media
oc: Mèdia

en: Tokens
oc: Getons (tokens)

en: Date field
oc: Camp data

en: About
oc: A prepaus

en: File directory
oc: Dorsièr de fichièrs

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
