*.ics field (2.0.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Media
sk: Médiá

en: Tokens
sk: Tokeny

en: Date field
sk: Dátum

en: About
sk: Informácie o

en: File directory
sk: Adresár súborov

en: - Select -
sk: - Zvoľte -
