*.ics field (2.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Summary
tr: Özet

en: Media
tr: Medya

en: Tokens
tr: tokens

en: About
tr: Hakkında

en: File directory
tr: Dosya klasörü

en: - Select -
tr: - Seçin -
