*.ics field (2.0.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: URL
ne: यूआरएल

en: Media
ne: मिडिया

en: About
ne: बारेमा

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
