*.ics field (2.0.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Tokens
bo: མཚོན་གྲངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: File directory
bo: ཡིག་ཆའི་འཇུག་སྣོད
