*.ics field (2.0.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Summary
ca: Resum

en: Media
ca: Multimèdia

en: Tokens
ca: Comodins

en: Date field
ca: Camp data

en: About
ca: Detalls

en: File directory
ca: Directori de fitxers

en: - Select -
ca: - Selecciona -
