*.ics field (2.0.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Summary
cs: Souhrn

en: Media
cs: Média

en: Tokens
cs: Tokeny

en: Date field
cs: Pole pro datum

en: About
cs: Popis

en: File directory
cs: Adresář souborů

en: - Select -
cs: - Vyberte -
