*.ics field (2.0.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Summary
es: Resumen

en: Media
es: Multimedia

en: Tokens
es: Comodines

en: Date field
es: Campo de fecha

en: About
es: Acerca de

en: File directory
es: Directorio de archivos

en: - Select -
es: - Seleccionar -
