*.ics field (2.0.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Tokens
pl: Wzorce

en: Date field
pl: Pole daty

en: About
pl: O stronie

en: File directory
pl: Katalog plików

en: - Select -
pl: - Wybierz -
