*.ics field (2.0.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Summary
ro: Sumar

en: Date field
ro: Câmp de dată

en: About
ro: Despre

en: File directory
ro: Folder fișiere

en: - Select -
ro: -Selectați-
