*.ics field (3.0.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Media
km: មេឌៀ

en: About
km: អំពី

en: File directory
km: ថត​ឯកសារ

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
