*.ics field (3.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Summary
ku: کورتە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: About
ku: دەربارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
