*.ics field (3.0.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Fields
nl: Velden

en: Date field
nl: Datumveld

en: About
nl: Over

en: File directory
nl: Map

en: - Select -
nl: - Selecteren -
