*.ics field (3.0.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Summary
el: Περίληψη

en: Fields
el: Πεδία

en: Media
el: Μέσα

en: Tokens
el: Σύμβολα (tokens) αντικατάστασης

en: About
el: Περί

en: File directory
el: Κατάλογος αρχείων

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
