*.ics field (3.0.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Summary
he: תקציר

en: URL
he: כתובת URL

en: Fields
he: שדות

en: Media
he: מדיה

en: Date field
he: שדה תאריך

en: About
he: אודות

en: File directory
he: תיקיית קבצים

en: - Select -
he: - בחירה -
