*.ics field (3.0.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Summary
hi: सारांश

en: URL
hi: यूआरएल

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Media
hi: मीडिया

en: About
hi: के बारे में

en: - Select -
hi: - चुनें -
