*.ics field (3.0.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Summary
hu: Összegzés

en: URL
hu: Webcím

en: Fields
hu: Mezők

en: Media
hu: Média

en: Tokens
hu: Vezérjelek

en: Date field
hu: Dátummező

en: About
hu: Leírás

en: File directory
hu: Fájl könyvtár

en: - Select -
hu: - Választás -
