*.ics field (3.0.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Summary
id: Ringkasan

en: Fields
id: Bidang isian

en: Tokens
id: Token

en: About
id: Tentang

en: File directory
id: Direktori berkas

en: - Select -
id: - Pilih -
