*.ics field (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Media
et: Meedia

en: Tokens
et: Märgised

en: About
et: Programmist

en: File directory
et: Failide kataloog

en: - Select -
et: - Vali -
