*.ics field (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Description
ug: بايانى

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: URL
ug: ئادرېس

en: Media
ug: مېدىيا

en: About
ug: ھەققىدە
