ICS Link Field (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: End Date
be: Дата Заканчэння

en: Web services
be: Вэб-службы

en: Text value
be: Тэкставае значэнне
