ICS Link Field (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Summary
ca: Resum

en: Location
ca: Localització

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: End Date
ca: Data de finalització

en: Web services
ca: Serveis web

en: Text value
ca: Valor de tipus text
