ICS Link Field (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Summary
es: Resumen

en: Location
es: Ubicación

en: Computed
es: Calculado

en: Start Date
es: Fecha inicial

en: End Date
es: Fecha Final

en: Start Time
es: Hora de inicio

en: End Time
es: Hora de finalización

en: Web services
es: Servicios web

en: Text value
es: Valor de texto
