ICS Link Field (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Summary
he: תקציר

en: Location
he: מיקום

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: End Date
he: תאריך סיום

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services

en: Text value
he: ערך טקטואלי
