ICS Link Field (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Summary
hu: Összegzés

en: Location
hu: Helyszín

en: Computed
hu: Számított

en: Start Date
hu: Kezdődátum

en: End Date
hu: Befejező dátum

en: Start Time
hu: Kezdés ideje

en: End Time
hu: Befejezés ideje

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: Text value
hu: Szöveges érték
