ICS Link Field (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Summary
nn: Samandrag

en: Location
nn: Stad

en: Start Date
nn: Startdato

en: Web services
nn: Nettjenester
