ICS Link Field (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Summary
gl: Resumo

en: Location
gl: Localización

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: End Date
gl: Data de Fin

en: Web services
gl: Servizos web
