ICS Link Field (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: Location
ta: இடம்

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்

en: Text value
ta: உரை மதி்பபு
