ICS Link Field (8.x-1.0-alpha3) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: Summary
de: Zusammenfassung

en: Location
de: Ort

en: Computed
de: Berechnet

en: Start Date
de: Startdatum

en: End Date
de: Enddatum

en: Start Time
de: Startzeit

en: End Time
de: Endzeit

en: Web services
de: Web-Dienste

en: Text value
de: Textwert
