ICS Link Field (8.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Location
fi: Sijainti

en: Start Date
fi: Alkamispäivä

en: End Date
fi: Päättymispäivä

en: Web services
fi: Verkkopalvelut

en: Text value
fi: Tekstin arvo
