ICS Link Field (8.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Web services
lv: Web servisi
