ICS Link Field (8.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: Web services
sk: Webové služby

en: Text value
sk: Text
