ICS Link Field (8.x-1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: Location
vi: Vị trí

en: Start Date
vi: Ngày bắt đầu

en: End Date
vi: Ngày kết thúc

en: Web services
vi: Dịch vụ web
