ICS Link Field (8.x-1.0-alpha4) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Summary
el: Περίληψη

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End Date
el: Ημερομηνία Λήξης

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού

en: Text value
el: Τιμή κειμένου
