ICS Link Field (8.x-1.0-alpha4) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Start Date
kn: ಆರಂಭ ದಿನಾಂಕ

en: End Date
kn: ಮುಕ್ತಾಯ ದಿನಾಂಕ
