ICS Link Field (8.x-1.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Location
nl: Locatie

en: Computed
nl: Berekend

en: Start Date
nl: Begindatum

en: End Date
nl: Einddatum

en: Start Time
nl: Starttijd

en: End Time
nl: Eindtijd

en: Web services
nl: Webservices

en: Text value
nl: Tekstwaarde
