ICS Link Field (8.x-1.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Summary
oc: Resumit

en: Location
oc: Emplaçament

en: End Date
oc: Data de fin

en: Web services
oc: Servicis Web
