ICS Link Field (8.x-1.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Summary
pt: Resumo

en: Location
pt: Localização

en: Computed
pt: Computado

en: Start Date
pt: Data de Início

en: End Date
pt: Data de Fim

en: Start Time
pt: Hora de início

en: End Time
pt: Hora de Fim

en: Text value
pt: Valor de texto
