ICS Link Field (8.x-1.0-alpha5) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Summary
cs: Souhrn

en: Location
cs: Místo

en: Start Date
cs: Datum začátku

en: End Date
cs: Datum konce

en: Start Time
cs: Čas zahájení

en: End Time
cs: Čas ukončení

en: Web services
cs: Webové služby

en: Text value
cs: Textová hodnota
