ICS Link Field (8.x-1.0-alpha5) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Summary
da: Resumé

en: Location
da: Lokation

en: Computed
da: Beregnede

en: Start Date
da: Startdato

en: End Date
da: Slutdato

en: Web services
da: Web-services

en: Text value
da: Tekstværdi
