ICS Link Field (8.x-1.0-alpha5) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Summary
hi: सारांश

en: Location
hi: स्थान

en: Start Date
hi: आरंभ तारीख

en: End Date
hi: अंतिम तारीख

en: Web services
hi: वेब सेवाएं

en: Text value
hi: पाठ मान
