ICS Link Field (8.x-1.0-alpha5) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Summary
hr: Sažetak

en: Location
hr: Lokacija

en: Start Date
hr: Od datuma

en: End Date
hr: Do datuma

en: Web services
hr: Mrežni servisi
