ICS Link Field (8.x-1.0-alpha5) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Summary
id: Ringkasan

en: Location
id: Lokasi

en: Start Date
id: Tanggal Mulai

en: End Date
id: Tanggal Berakhir

en: Web services
id: Layanan web

en: Text value
id: Isi teks
