ICS Link Field (8.x-1.0-alpha6) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Location
et: Asukoht

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Text value
et: Tekstiline väärtus
