ICS Link Field (8.x-1.0-alpha6) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Summary
fr: Résumé

en: Location
fr: Emplacement

en: Computed
fr: Calculé

en: Start Date
fr: Date de début

en: End Date
fr: Date de fin

en: Start Time
fr: Heure de début

en: End Time
fr: Heure de fin

en: Web services
fr: Services Web

en: Text value
fr: Valeur textuelle
