ICS Link Field (8.x-1.0-alpha6) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Summary
ja: 概要

en: Location
ja: 場所

en: Start Date
ja: 開始日

en: End Date
ja: 終了日

en: Start Time
ja: 開始時間

en: End Time
ja: 終了時間

en: Web services
ja: ウェブサービス

en: Text value
ja: テキスト値
