ICS Link Field (8.x-1.0-alpha6) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Summary
ro: Sumar

en: Location
ro: Locația

en: Computed
ro: Procesat

en: Web services
ro: Servicii web

en: Text value
ro: Valoare text
